Konfigurator alarmowy

Aktualności

PRACA – Projektant Instalacji Niskoprądowych

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Instalacji  Niskoprądowych

Zakres obowiązków:

  • realizacja prac projektowych w zakresie instalacji niskoprądowych oraz elektrycznych
  • analiza możliwości technicznych oraz doradztwo i wsparcie działu w zakresie realizowanych projektów
  • przygotowywanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji technicznej, w tym w szczególności: projektów technicznych, kosztorysów specyfikacji technicznych
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór autorski nad inwestycjami

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji elektrycznych niskoprądowych
  • wykształcenie wyższe techniczne z branży elektrycznej, automatyki, elektroniki lub pokrewnej,
  • mile widziane uprawniania budowlane projektowe
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • znajomość obsługi programów do projektowania instalacji elektrycznych
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • prawo jady kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • komputer i telefon służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań